Poparzenie słoneczne z żółtymi pęcherzami na ramionach

Witam. Mam poparzenie słoneczne z żółtymi pęcherzami na ramionach. Dwa dni temu doznałem też udaru ale wychodziłem ciało i piłem dużo wody często małymi łykami. Bąble i poparzenia najpierw smarowałem zsiadłym mlekiem a później pantenolem i alantanem. Dzisiaj bąble wstąpiły w skórę ale żółty płyn sam z siebie wyciekł. Skóra jest bardzo napięta. Jak dalej postępować. Dziękuję za szybką odpowiedź. Pozdrawiam.

Małgorzata Panek

Zmiany powinien obejrzeć lekarz, aby stwierdzić czy nie doszło do oparzenia 3 stopnia. Miejsca, z których wycieka syrowiczy płyn należy opatrzyć jałowo, żeby zapobiec zakażeniom. Proszę udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam