Popęd do młodszych dziewczyn

Witam. Mam 18 lat i jestem pogrążony w depresji. Chodzi o to, że odczuwam popęd seksualny do dużo młodszych dziewczyn w zamiast do rówieśniczek. Cały czas mnie to męczy i nie mogę normalnie funkcjonować. Pytanie co robić w takiej sytuacji, jest to wstydliwy problem, boję się powiedzieć mamie ze względu na strach przed odrzuceniem. i nie zrozumieniem.Co państwo doradzą, wizytę u psychiatry, a może seksuologa?

Witam,

jeśli niepokoi się Pan swoimi preferencjami seksualnymi, zachęcam do kontaktu z psychologiem. Praca ze specjalistą pozwoli Panu przyjrzeć się problemowi, jego źródłom, Pana oczekiwaniom co do zmiany (na czym miałaby ona polegać) i zaplanować pracę w sposób, który pomoże Panu odzyskać radość życia. Stany obniżonego nastroju mogą dotyczyć tego, że męczy Pana ten problem, jeśli z kimś Pan szczerze o nim porozmawia, depresja zapewne przestanie być problemem.

Pozdrawiam,
Elwira Chruściel
http://www.nietylkochwile.pl/pl/psycholog-online,3.html