Popęd seksualny a napady tachykardii

Witam, Mam w 26 lat i momentami doznaje napadów tachykardii. Zdarzają się sporadycznie. Byłem u kardiologa, zrobiłem echo serca, rtg klatki piersiowej oraz 24 godziny holtera. Ogólnie wyszło ok, jednak badania wykazały delikatne szumy, powodujące lekką arytmię oraz śladową niedomykalność zastawek. Ogólnie czuję się dobrze, jednak momentami doznaję takich problemów. Przepisany mi został aspargin oraz Nedal, a w razie napadów tachykardii metocard. Czy nie zwolnią popędu seksualnego? Pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie powinny mieć na to wpływu, nedal to beta bloker kardioselektywny.
Pozdrawiam