Popękane krwinki wokół oczu u 6-letniej córki

Witam moja corka 6 letnia czesto ma popenkane krwinki wokolo oczow winiki z krwi sa w normie a teraz jeszcze ma sine gorne powieki tak na samym koncu wyglada jak by byly zrobione kreski na powiekach co to moze byc bardzo sie martwie.Z gory bardzo dziekuje

Proszę się skontaktować z lekarzem okulistą, który w specjalistycznym badaniu oceni wygląd całej gałki ocznej ewentualnie zaproponuje dodatkowe badania bądź leczenie. Pozdrawiam

Wydaje mi się,że chodzi pani o wyjaśnienie przyczyny często występującego u córki zaczerwienienia oczu i brzegów powiek-niestety przyczyn takiego stanu może być wiele i w związku z tym konieczna jest wizyta u okulisty i dokładne zbadanie dziecka.
Wśród najczęstszych przyczyn trzeba wymienić zapalenia spojówek(alergiczne,zakaźne )-w takim przypadku konieczne jest odpowiednie leczenie.