Popękane naczynia krwionośne w obrębie oka

Witam. Czy jest możliwość całkowitego wyleczenia popękanych naczyń krwionośnych w oku ?. Około 10 lat temu dostałem kilka razy w oko np z piłki lub jakieś ciało obce było w danym oku. Od tego czasu zostały mi popękane naczynka w oku takie czerwone żyłki. Czy jest szansa że d a się to całkowicie wyleczyć ?

Witam. Trudno powiedzieć. Pęknięcia już się dawno Panu zagoiły,natomiast oczy mogą być czerwone z innych przyczyn. Na pewno słońce pogarsza stan miejscowy ,praca na powietrzu, przeciągi itp. Proszę spróbować kropli Rp. HyloParin 3x do PLO. POzdrawiam