Popękane naczynka na nogach, plecach i dole brzucha

POPEKANE NACZYNKA NA NOGACH PLECACH I NA DOLE BRZUCHA . MAM 25 LAT OD 2 LAT LECZE SIE LASERAMI ipl NA POCZATKU Ale nic nie pomogły . W zimę byłam na elektrokoagulacji to te mniejsze naczynka poznikały te wieksze nie .. Bardzo bola mnie nogi po zabiegach kilka dni . Mało dzwigam i mało chodzę 2 km na dzień. Gdzie mam iść ? co robić ? stosuję detramax i biorę tran i witaminy comlpex

Być może wymaga Pani diagnostyki głębokich naczyń z użyciem USG Doppler. Bóle nóg nie będą powikłaniem zamykania powierzchownych naczyń.
IPL może nie zadziałać - są inne urządzenia LASERY, którym IPL nie jest. Np Varilite, Ascplepion Yellow, Inne lasery firmy Asclepion.
Prosze udać się do chirurga naczyniowego prosząc o diagnostykę

pzdr

Należy wybrać albo gabinet dobrego flebologa albo dobry gabinet medycyny estetycznej celem kompleksowego leczenia. W Warszawie polecam Ars Estetica.

Należy wybrać albo gabinet dobrego flebologa albo dobry gabinet medycyny estetycznej celem kompleksowego leczenia. W Warszawie można znaleźć conajmniej kilka dobrych gabinetów.