Popękane naczynka na policzkach a zastosowanie kremu do cery naczynkowej

Witam! Mam 22lata, cere problemową (mimo że mam cerę tłustą, to jest ona bardzo wrażliwa, skłonna do przesuszania i wyprysków). Od pewnego czasu zażywam Capivit Hydro Control i krem nawilżający DERMEDIC HYDRAIN2 i stan mojej cery widocznie się poprawił. Jednak kilka dni temu zauważyłam popękane naczynka na policzkach (nie jest ich za dużo jednak wcześniej ich w ogóle nie było).Czy zacząć używać kremów do cery naczynkowej? a jak tak to czy nie zaszkodzi to i nie spowoduje powstawania wyprysków?

Jak najbardziej powinna Pani stosować takie kremy, polecam np. Avene mają niezapychającą formułę.
Prosze jednak pamiętać, że krem na naczynka, "nie naprawi" tych, które już pękły,

Dzień dobry,

Zachęcam do udania się na konsultację do specjalisty, który po obejrzeniu twarzy dobierze odpowiednią pielęgnację domową jak i gabinetową. Jeśli zdecyduję się Pani na zabieg zamykania naczynek to osobiście polecam laser Gemini.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam