Popękane naczynka na ręce

Witam szukam porady. Na lewej ręce od nadgarstka po łokieć mam popękane naczynka widoczne cały czas. Nigdzie na ciele nie widnieją. Co najdziwniejsze gdy zablokuje dopływ krwi do tej ręki w mgnieniu oka robi się sina i dookoła czerwonych naczynek pojawiają się białe plamy i znikają jeśli krążenie wróci do normy. Chciałabym się tego pozbyć lecz nie wiem jak. Każdy lekarz mówi ze pierwszy raz w życiu widzi coś takiego. Nawet chirurg naczyniowy się zdziwił. Jak mogę się tego pozbyć i co to jest?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. A czy przyjmuje Pani jakieś leki? tabletki antykoncepcyjne? Sądzę, że konieczne jest rozszerzenie diagnostyki wykonanie odpowiedniego badania obrazowego, prawdopodobnie TK lub USG. Proponuję udać się do lekarza chirurga naczyniowego ponownie.