Popękane naczynka oraz rumień

witam mam popekane naczynka oraz rumien ktory wystepuje po zjedzeniu cieplego posilku zmian temperatur oraz czerwienie sie czasami nawet stojac w kolejce w sklepie.jestem po kilku zabiegach laserowych oraz roznych lekach lecz efektu brak.robilem rowniez wszelkie badania i wszystko jest ok,jak moge pozbyc sie swojego problemu?

Należy również zatroszczyć się o odpowiednią dietę. Jeść dużo owoców i warzyw, szczególnie tych które zawierają dużo witaminy C. Bezwzględnie wyeliminować ostre przyprawy. Unikać palenia tytoniu oraz spożywania alkoholu. Przyjmowanie witamin B2, PP, C poprawia stan skóry z rumieniem. Korzystanie z kosmetyków przeznaczonych dla cery wrażliwej i naczynkowej pomaga wyciszyć zaczerwienienia na twarzy. Jednakże najbardziej skuteczną metodą leczenia jest naświetlanie zmienionej chorobowo skóry światłem lasera. Zazwyczaj aby osiągnąć dobry efekt należy wykonać kilka zabiegów. Ich ilość jest w dużej mierze uzależniona od ilości i głębokości zmian oraz od predyspozycji pacjenta.

Takie zmiany można wyciszać, ale nigdy nie zniknie ten problem w 100%. dodam jeszcze,że nie należy eksponować skóry na słońce i stosować krem z filtrem spf50.Z pomocnych zabiegów leczniczych jest również peeling migdałowy oraz stosowanie w domu nanozłota w sprayu.