Popękany napletek - co to?

Witam. Mam problem. Kilka dni temu po stosunku z żoną na drugi dzień popękał mi napletek, na żołędziu pojawiły się swędzące krostki. Te ranki są bardzo bolące, do tego stopnia, że nie uprawiamy seksu. Co to może być? jeśli ktoś może mi pomóc to proszę o poradę. Z góry dziękuję.

ponad rok temu

Witam serdecznie!

Przyczyną Pana dolegliwości może być infekcja - przyczyną może być wirus opryszczki, w przebiegu którego mogą pojawić się podobne do opisywanych przez Pana dolegliwości.
Innym powodem może być infekcja grzybicza. Niestety bez badania nie da się udzielić odpowiedzi co jest przyczyną Pana dolegliwości, konieczne jest bowiem badanie lekarskie i dokładne zebranie wywiadu.
Konieczna jest wizyta u dermatologa, po zbadaniu i postawieniu rozpoznania lekarz zaleci leczenie.
Jeżeli potwierdzi się infekcyjny charakter zmian, konieczne będzie także leczenie Żony.
Pozdrawiam