Poprawa po Izoteku

za niecały tydzień minie 3 miesiąc kiedy jestem na izoteku. A pryszcze mam nadal i co więcej, wyskakują nowe. Przepisano mi dodatkowo fusacid H. Kiedy mogę sodziewać się poprawy?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! U niektórych pacjentów, w tym w szczególności tych z zaawansowanym trądzikiem, poprawa może wystąpić nawet po kilku miesiącach. Ponadto jest taka grupa chorych u których na początku leczenia izotretynoiną może wystąpić wysyp pryszczy. Póki co proszę zatem cierpliwie stosować lek, a poprawa bez wątpienia wystąpi.