Poprawa stanu zdrowia po przeszczepie szpiku u chorego na ostrą białaczkę szpikową

Mam Ostrą Białaczkę Szpikowa podtyp M2. lekarz powiedział ze to jest nie wyleczalne nawet jeśli będę miał przeszczep to będę miał nawroty choroby. Tyle czytałem ze po przeszczepie jest już wszystko dobrze u 60% chorych.

Witam,
bez możliwości dostępu do wyników badań i możliwości zbadania pacjenta nie można ocenić rokowań. Zależą one możliwości leczenia (kolejny przeszczep i ew. chemioterapia, leki biologiczne) i ew. powikłań choroby (infekcje).