Poprawa zdrowia po operacji kręgosłupa lędźwiowego

Witam,moja mama miala 2 lata temu drugą operację na kręgoslup lędzwiowy i ma wstawiony stabilizator,ale teraz pojawił się problem z chodzeniem ,bardzo słabną nogi i też nie może za długo siedzieć.Czy jest jeszcze jakaś szansa na poprawę zdrowia aby mogła chodzić,dłużej utrzymać się na nogach? .Proszę o odpowiedz.Zgóry dziękuję.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. Po ustaleniu przyczyny dolegliwości możliwe będzie wdrożenie leczenia.