Poprawki po wykonaniu mostu

Czekam na most na 2,3,4. Brakowało mi 3. Od wyrwania zęba mleczka, bo drugi ząb się nie zawiązał minęło 4 tygodnie. Pierwszy most który przymierzam i miałam na cemencie tymczasowym, był nie wygodny, nie mogłam gryźć i mówić poprawnie. Zęby były za duże. Nawet doktor nie był zadowolony z pracy technika. Drugi most niestety w ogóle nie dochodził do dziąsła na miejscu 3 pomimo iż na odcisku pasowało doskonale. I na 2 zauważyłam wgniecenie. Ile razy mogę prosić o poprawki?

Proponuję zmienić gabinet z bardziej doświadczonym zespołem - chyba,że są jeszcze inne powody dla których Pani chce wykonać to uzupełnienie protetyczne w tym gabinecie.

Witam serdecznie,
Najlepiej w takiej sytuacji podzielić się swoimi oczekiwaniami i obawami jeśli chodzi o estetykę i funkcję takiego mostu. Wprawdzie technik jest w większości odpowiedzialny za jakość pracy, to jednak to lekarz wybiera technika, więc nie może to być usprawiedliwieniem pracy niespełniającej oczekiwań. W przypadku kolejnego problemu z mostem, można pomyśleć o wykonaniu go w innym gabinecie.