Popsucie relacji w związku

niedawno wyznałam uczucia mojemu przyjacielowi któremu na mnie zależało. zaczęło się od tego, ze kiedy on mi wyznał ze coś do mnie czuje ja go od trąciłam, ale nasza przyjaźń została bez zmian. zrozumiałam ze to był błąd. powiedziałam mu to, ucieszył się, było dobrze. ale w pewnym momencie wtrąciła się w to moja prawdziwa przyjaciółka podobnież "kręcili" ze sobą pokłóciłam się z nim a jej wybaczyłam. a teraz również jemu wybaczyłam, ale mało gadamy nie jest tak samo. ciężko mi z tym wszystkim.
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Rozumiem, że fakt, że Twój chłopak i Twoja przyjaciółka flirtowali ze sobą był dla Ciebie bolesny. Jednak zastanów się, czy Twój chłopak nie poczuł się zawiedziony, kiedy z łatwością wybaczyłaś przyjaciółce, a wybaczenie jemu przyszło dopiero z czasem.
Myślę, że powinniście szczerze ze sobą porozmawiać tak, by wyjaśnić wszelkie urazy i żale, odciąć się od przeszłości i zacząć cieszyć się tym, co macie w chwili obecnej.
Pozdrawiam

Witam Panią Serdecznie,

Zachęcam Panią do szczerej i otwartej rozmowy z Pani przyjacielem, by nazwać i dookreślić Waszą relację.

Życzę Pani tylko dobrej relacji,

Irena Mielnik-Madej
irena.mielnik.madej@gmail.com