Popuchnięte stopy przy rwie kulszowej

Wita, mam rwe kulszowa dosc mocne stadium i mój problem jest taki nie spałem na lezaco tylko na siedzaco teraz juz zaczynam spac na leząco ale stopy mam popuchniete jak sobie moge pomóc?

Witam,
Proszę spróbować położyć się w "pozycji krzesełkowej" tzn. kładzie się Pan na plecach a podudzia umieszcza np. na krześle, pufie , tak aby biodra i kolana byly zgiete pod kątem 90 stopni. 10-20 min kilka razy dziennie . Rozumiem , że leczy Pan rwę farmakologicznie.
Pozdrawiam