Porada dietetyczna i rozpoczęcie odchudzania u 60-latki

Gdzie moge otrzymać bezpłatna poradę dietetyka od czego zacząć odchudzanie ? gdyż moj fundusz nie pozwala mi na wizytę a chce wziąć sie za odchudzanie. Ważę 115 kg, 175cm wzrostu i lat 60.

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska