Poradnictwo w odżywianiu u 42-latki

Jestem po zawale mam 42 lat i nie mogę dać sobie rady z dieta a waże 64kg i wzrostu 168 i jestem łakomczuchem wieczornym,jak jeść w dzień a wieczorem nie

Zaplanować sobie 4 lub 5 posiłków dziennie zjadanych o tych samych porach co 4 lub 3 godziny. Dieta powinna być urozmaicona, ale pozbawiona słodyczy, fast food'ów, słodkich napojów i żywności przetworzonej. Codziennie trzeba wypijać 1,5-2 l płynów. Kaloryczność diety powinna powinna wynosić około 1500 kcal. Jeżeli dieta jest dobrze ułozona, wieczorem nie mamy ochoty rzucać się na jedzenie. Zjadamy normalną kolację najpóźniej o 20 00. Wiecej informacji na temat prawidłowego żywienia podałam na http://www.zdrowadieta.szczecin.pl/promocje/