Poranne ataki bólu lewej strony brzucha
Witam . od kilku dni poranne ataki bólu lewej strony brzucha . pierwszy atak rozpoczął się od silnego parcia na mocz który oddałam po 7 godzinach i zastrzyku, następne ataki są po oddaniu porannego moczu trwają około 1,5 godz.. mocz w normie , kreatynina też w usg zapis- płyn do 4mm w dolnym biegunie nerki oraz dyskretne poszerzenie ukm nerki lewej. Potas trochę powyżej normy 6,20, czekam na umówioną wizytę u urologa.(w codziennych bólach ). Czy" płyn" należy rozumieć jako torbiel ?

KOBIETA, 43 LAT ponad rok temu
Badanie cholesterolu
Badanie cholesterolu pozwala ustalić stopień ryzyka chorób układu sercowo ? naczyniowego. Dr Piotr Gryglas, kardiolog, informuje, jakie działania należy podjąć, aby podczas poddawania się temu badaniu, uzyskany wynik był rzeczywisty.
Witam. Płyn jest wynikiem zablokowania odpływu moczu najprawdopodobniej na skutek zablokowania ujścia moczowodu przez kamień - nie wszystkie złogi można bowiem uwidocznić za pomocą usg.