Poranne bóle brzucha u 23-latki

Witam. Od miesiaca miewam mdlosci, nieregularne wyproznianie sie, czasem bywa rozwolnienie (lecz rzadko). Rowniez po spozyciu sniadania, a przed wyproznieniem mam do dzis klujacy, ostry bol brzucha. Od dwoch tygodni, zaraz po spozyciu jakiego kolwiek posilku slysze oraz czuje odglosy wychodzace z okolic brzucha, przypominajace przelewanie sie jakichs plynow. Jest to bardzo nieprzyjemne. Brzuch czesto puchnie, jest twardy, napecznialy. Jedynie poranne bole brzucha zmniejszyly sie po diecie. Dziek

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą wskazywać na występowanie nieprawidłowości w obrębie układu pokarmowego. Konieczne jest wdrożenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.