Poranne bóle stopy u 51-latka

Poranne bóle stopy Codziennie rano odczuwam ostry ból o średnim natężeniu przy wewnętrznej krawędzi stopy (jednej) na wysokości ok 2-3 cm w kierunku tylnym od stawu palucha. Ból ustępuje po wykonaniu kilku kroków i pojawia się rankiem następnego dnia.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.