Poranne erekcje a pora dnia

Dzieńdobry,mam pytanie odnośnie porannych erekcji.Czy powinny one występować w miarę o tej samej godzinie? Bo mam je często o róźnych porach np. ok 5.00 nad ranem a nieraz o 3.00 w nocy ,kładę sie spać o różnych porach między 21.00 a północą. Pozdrawiam

Witam,
Zdrowi mężczyźnie mają każdej nocy średnio 3 -5 erekcji. Poranne wzwody występują z reguły między 4 a 8 rano niezależnie od pory położenia się spać. Jednak nie ma Pan powodów do obaw. Taka nieregularność jest zupełnie normalna. Może się wiązać ze zmęczeniem, stresem, niewyspaniem czy okresowym wahaniem poziomu testosteronu.
Pozdrawiam,
A.C