Poranne, nagłe skórcze żołądka

witam. od 4 dni mam nagłe skurcze żolądka.pojawiaja sie o roznych porach dnia,trwaja okolo 5-10 sekund,sa nieregularne.pierwsze 2 dni mialam nudnosci,a teraz juz są tylko skurcze. nie mam zadnego stresu,staram sie odzywiac zdrowo,nie pale,pije bardzo rzadko.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem nieprawidłowej diety, infekcji pokarmowej jak i wielu innych patologii w obrębie przewodu pokarmowego. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który wdroży właściwe leczenie.