Poranne wymioty i ból brzucha

co się dzieje ze mną żle sie czuje z rana jest mi słabo bodnie oli mnie bżuch 1 ras wymiotowałam czasami jest mi słabo mam już tak 4 tyg 2 tygodnie tak się działo a potem tydzień przestalo i znwu mam tak odnowa.Niemoge patrzeć na jedzenie i niemam apetytu. Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.co sie dzieje ze mną
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Jednym z powodów takiego sampopoczucia może być np. ciąża.
Zalecam konsultację z lekarzem rodzinnym, który Panią zbada, zleci odpowiednie badania i postawi diagnozę.