Poranne wymioty i odbijanie po posiłkach

Mam problem wymiotami rannymi. Nie jestem w ciazy. Rano jeszcze nic nie zjem i wymiotuje slina albo mam odruchy wymiotne pare razy i przechodzi ale pozniej znowu nachodza. W ciagu dnia mam strasznie duzo gestej sliny . A po jedzeniu odbija mi sie czesto. Dziekuje za pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą wskazywać na chorobę refluksową. Proszę skonsultować się z lekarzem POZ, który wdroży właściwe leczenie.