Poranne wymioty w ciąży - czy to normalne?

Mam 21 lat, pierwszy raz jestem w ciąży. Ostatnią miesiączkę miałam 26 grudnia, do kontroli miałam iść 14 lutego, w czasie badania USG wyszło, że jestem w ciąży? W którym tygodniu mogę być? Czy to normalne, gdy kładę się spać, to dostaję skurczu żołądka na środku po lewej lub prawej stronie, rano, gdy wstaję, jest mi niedobrze, wymiotuję żółcią, a potem domieszką flegmy z krwią, po czym znów strasznie boli mnie żołądek. Czy to normalne?

Witam serdecznie,
wymioty oraz nudności mogą się utrzymywać do 12 tygodnia ciąży. Po wymiotach mogą pojawić się dolegliwości bólowe brzucha, co jest związane z podrażnieniem śluzówki przełyku treścią żołądkową. Niepokojąca jest obecność krwi w wymiocinach. Dlatego powinna Pani zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu z tym objawem. Z daty ostatniej miesiączki wynika, że jest to 7 tydzień ciąży.
Pozdrawiam