Poranny ból klatki piersiowej a naciągnięcie mięśni

Od 2 miesięcy pojawił mi się w klatce piersiowej w górnej części ból. Występuje on prawie zawsze rano po wstaniu, czasami jest silniejszy a czasem prawie go nie czuć. Wieczorem prawie go nie czuć, wydaje mi się, że pojawił się po tym jak nosiłem skrzynki z drewnem. Czy możliwe, że to jest tylko jakieś naciągnięcie mięśni? Trwa to dosyć długo.Przy ćwiczeniu pompek czuję po kilku ból, podobnie przy pływaniu żabką, ale na przykład przy kraulu w ogóle.Czy przeczekać jeszcze czy udać się do lekarza?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Takie zabiegi można wykonać np w Centrum Rehabilitacji AMED ul.ceglana 67c w Katowicach
pozdrawiam
Marcin Koncewicz