Poranny katar ze spływającą wydzieliną po gardle, bóle głowy i uczucie pulsowania w okolicy oczodołów

Od dłuższego czasu mam objawy związane z porannym katarem,ze spływającą rzadką wydzieliną po gardle,bóle głowy,podczas nachylania uczucie pulsowania w okolicy oczodołów,nosa,górnej części szczęki,lewej i prawej okolicy skroni/ucha,pulsowanie to występuje także podczas wysiłku fizycznego (bieganie,lekkie ćwiczenia)jest to bardzo intensywne pulsowanie.Czasami podczas tego pulsowania łzawią mi oczy.Dodam że nie jestem alergikiem i nie byłem.Zrobiłem badanie CRP,OB i wszystko OK.Ogólne zmęczenie.

Zmęczenie może wynikać z trudności oddechowych podczas snu a łzawienie objawem niedrożności dróg łzowych, których ujście jest także w jamie nosowej.