Porażenie nerwu twarzowego a bolesność głowy

Witam.W wieku 17 lat przechodziłem 2-krotne porażenie nerwu twarzowego w krótkim odstępie czasu jedno po drugim , dziś mam 22 lata i nadal męczą mnie bóle głowy w dodatku zauwazylem ze z wiekiem moja twarz robi się bardziej nie symetryczna, w tej chwili wygląda to tak że broda strasznie uciekła na lewą stronę nos na prawą w dodatku dziurki w nosie różnią się od siebie wielkością, to tylko kilka takich uchybień które zauważyłem co mi jest :(? pomocy!!!

Nie wydaje mi się ,aby istniał związek przyczynowy z przebytym obwodowym porażeniem n.VII, a aktualnym problemem.
Koniecznie trzeba udać się do neurologa celem badania i diagnostyki .
Pozdrawiam