Porażenie prądem 220 W

Dzień Dobry. Poraził mnie prąd (220 W). Trwało to kilka sekund. Rzuciło mną o ziemię , trzęsło i lekko przypaliło mi rękę. Fizycznie czuje się dobrze, ale mam obawy o ewentualne późniejsze skutki. Czy powinienem się przebadać a jeśli tak to w jakim kierunku ?

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koneicznie zgłosic się na izbę przyjęć szpitala. po badaniu będzie mozna coś wiecej powiedzieć.