Porażenie prądem a konieczne badania

witam zostalem porazony pradem 380v a badania jakie mi wykonano to jedynie ekg,tetno i cisnienie do jakiego okresu moge wykonac badanie krwi i moczu.dziekuje za odpowiedz.

Dzień dobry,

Proszę w miarę możliwości jak najszybciej udać się do laboratorium i oznaczyć sobie stężenie kreatyniny we krwi, mocznika oraz mioglobiny i CK. Warto również wykonać analizę moczu. Badania rano na czczo. Proszę pamiętać o konieczności spożywania przez kilka najbliższych dni większej ilości płynów - najlepsza będzie zwykła niegazowana woda. Jeśli wartości będą prawidłowe, nie musi się Pan martwić. Gdyby w badaniach były jakieś odchylenia proszę na wszelki wypadek skontaktować się z lekarzem.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz