Porażenie prądem a starania o dziecko

kopnął mnie prąd lekko, wyjmowałam kabel od laptopa z gniazdka, miałam nakremowane, więc mokre, ręce i chyba lekko dotknęłam widełek; nic nie bolało, ale poczułam jakby prąd lekko przeszedł aż do żołądka. Czy prąd taki przeszedł również przez jajniki? mógł uszkodzić je i komórki jajowe? Czy powinnam ze staraniemo dziecko odczekać kilka cykli, tak, żeby komórki jajowe które już wzrastały w poprzednich cyklach a teraz mogły zostać uszkodzone przez prąd zostały wydalone, i poczekać na następne?

Renata GrzechociĹska

Myślę, że porażenie, do którego doszło nie miało negatywnych konsekwencji dla Pani organizmu.