Porażenie prądem a uszkodzenie mózgu

Moją córkę poraził prąd gdy miała 16mies.Teraz ma 3 latka bardzo mało mówi.Zanim się to stało była zdrowym prawidłowo rozwijającym się dzieckiem.Po wypadku rozwój mowy stanął w miejscu,teraz ją prowokuję do mówienia i jest bardzo ciężko,nie słucha mnie jakby była nie obecna,nie chce powtarzać tego co jej każę.Czy mogło dość do uszkodzenia mózgu,czy to można odbudować?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie można wykluczyć uszkodzenia mózgu. Proszę koniecznie udać się do neurologa dziecięcego.