Porażenie prądem i ból głowy

Dzisiaj rano zostałem porażony prądem. Kilka sekund po odłączeniu suszarki z gniazdka zacząłem zwijać kabel i przypadkowo dotknąłem bolców we wtyczce. Płynął tam prąd indukcyjny. Porażenie trwało moment, od razu wypuściłem wtyczkę z ręki (<0.5s). Minęło 8 godzin a ja wciąż czuję się lekki ból głowy (taki jak po bardzo długim wysiłku psychicznym), do tego ciągle towarzyszy taki metaliczny posmak. Czy powinienem wybrać się jak najszybciej do szpitala, czy wystarczy jak jutro pójdę do ogólnego?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję wybrac się do szpitala, bedzie najszybsza diagnostyka.