Porażenie prądem podczas wyciągania wtyczki z kontaktu

witam córka dziś suszyła włosy i jak wyciągała wtyczkę z kontaktu to powiedziała że poraził ją prąd mówi że jej palec zdrętwiał i go nie czuje, oglądałam ten palec nie jest osmolony nie ma żadnej rany, korki też nie wyskoczyły. cz to coś poważnego?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie nie, choć jeżeli stan taki będzie się dalej utrzymywał warto zgłosić się do lekarza.