Porażenie prądem w kciuk

Witam Dzisiaj kopnął mnie prąd w okolicy kciuka ( 230V z gniazdka). Trwało to myślę, że poniżej sekundy poczułem ból przekładając kabel jedna ręka (lewą) i od razu puściłem kabel. W momencie porażenia poczułem zdrętwienie do okolic bicepsu i mam dwa malutkie bąbelki na dłoni. Moje samopoczucie jest dobre minęły już jakieś 3 godziny od zdarzenia. Czuje lekko inaczej lewą rękę jakby po wysiłku ale poza tym wszystko jest ok. Czy coś mi zagraża typu uszkodzenie nerek obumieranie komórek zawał??

Magdalena Mroczek

Najlepiej udac się do lekarza, który przeprowadzi badanie.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.