Poród naturalny a wypadanie odbytu

Okolo 5lat temu po porodzie zrobilo mi sie twz. Wypadabie odbytu po ciezkich zaparciach , teraz jestem w ciazy i moje bytanie brzmi czy moge rodzic naturalnie czy cesarka i gdzie mam sie udac do lekarza w ciazy z tym problemem. Z gory dziekuje.

Szanowna Pani, z takim schorzeniem może mieć Pani wykonane cięcie cesarskie, proszę to omówić ze swoim ginekologiem. Pozdrawiam