Poród siłami natury i bóle w okolicy serca

Witam, mam 23 lata. Niedawno urodziłam dziecko siłami natury. Od tego czasu boli mnie czasami w okolicy serca. Nie jest to silny ból, ale niepokoi mnie to. Ciśnienie mam w normie, morfologia też ok. Czy powinnam udać się do kardiologa? Możliwe, że podczas porodu uszkodziłam serce? Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.