Poród siłami natury i silny ból kręgosłupa

Witam miesiac temu urodzilam dziecko silami nat i nie mam kiedy narazie isc do lekarza a moj problem polega na tym ze od porodu a porod byl b.ciezki bo dziecko bylo strasznie duze jak na mnie i nie moge sie nawet schylic bo przy schylaniu nie wytrzymuje z bolu na kregoslup a od 2 tygodni pojawil mi sie taki guz kulka wielkosci wisni, podskorny, nie ruchomy i przy dotykaniu bolacy po lewej stronie dokładniej tak jakby na kosci lonowej. Czy moze to byc cos powaznego? Z góry dziękuję za odpowiedź

Do pełnej konsultacji GINEKOLOGICZNEJ, Neurologicznej
Ograniczyć dźwiganie, zdrowa dieta,
Czy Pani nie przytyła ?? Może konieczne RTG??
Zwykle kilka miesięcy po porodzie nasilają się bóle kręgosłupa, osłabienie więzadeł i mięśni przykregosłupowych, po ciąży i porodzie, noszenie dziecka, brak ćwiczeń, zła dieta...
Pozdrawiam