Poród w styczniu a możliwość kolejnej ciąży

WITAM,Urodzilam 11.01.15r. Nie mam jeszcze miesiaczki.Ostatni stosunek z partnerem byl 22.03.15r i obawe mam ze jestem w ciazy.Czyli gdybym zaszla to byl by 7-my dzien zaplodnienia.Czy test ciazowy moze mi juz cos wykazac?Prosze pilnie o odp chciala bym go dzisiaj zrobic.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, test ciąży nie będzie jeszcze dodatni, proszę wykonać go za około tydzień, czyli co najmniej dwa tygodnie od stosunku.