Poronienie a celiakia

Witam, miesiąc temu doszło u mnie do poronienia zatrzymanego(łyżeczkowanie). Doszukuję się przyczyny zaistniałej sytuacji, mam pewien trop i proszę o potwierdzenie czy jest to możliwe. Gdy byłam mała stwierdzono u mnie celiakie, później przy stosowaniu diety ponoć "z niej wyrosłam". Do dzisiaj nie mam objawów (mam 21 lat), prócz nieustających pleśniawek. Czy możliwe jest, że nadal mam celiakie i była ona przyczyną poronienia ? Co teraz ? Jeśli zostanę zdiagnozowana, kiedy mogę się znowu starać ?

Przy tak poważnym problemie może Pani sprawdzić stan organizmu na poziomie komórkowym analizą pierwiastkową włosów. Często zaburzenia w proporcjach pierwiastków ( niedobory, nadmiary, metale ciężkie) wpływające m.in. na stan hormonalny organizmu uniemożliwiają zajście w ciążę lub jej utrzymanie. Badanie jest łatwe i bezbolesne, więcej na http://profilaktyka-zdrowia.pl/

pozdrawiam, w razie pytań proszę śmiało dzwonić tel. 606 130 841
Małgorzata Mięsowicz