Poronienie a palenie papierosów

Zastanawiałam się czy to moja wina że poroniłam, bo jeszcze jak nie wiedziałam o ciąży to paliłam papierosy i trochę piłam w sylwestra, stresowałam się i jeździłam na rowerze. :-( dostałam dzisiaj wyniki badania hist.-pat. 1,2 krew oraz fragmenty doczesnej z ogniskowym naciekiem ropnym oraz fragmenty błony śluzowej jamy macicy z cechami objawu arias stella, to coś poważnego?

Magdalena StusiĹska

Nie pisze Pani w jakim wieku ciąży doszło do poronienia- w przypadku wczesnych ciąż często zdarzają się poronienia samoistne.