Poronienie a transfer przy zapłodnieniu in vitro

Witam.mieszkam w Belgii. 2 lata temu przeszlam 1 ciaze pozamaciczna, we wrzesniu 2014 roku nastepna, za 2 razem usunieto mi lewy jajnik Mam 30 lat, moj chlopak 32. jego nasienie nie jest stu procentowo sprawne wiec zrobiono nam in vitro. Zaczelam terapie 16 listopada, potem punkcja, 7 grudnia zaplodnienie. Nieudane. juz po kilku dniach dostalam miesiaczke. klinika kazala czekac do nastepnego cyklu na transfer. dzis mija 32 dni. bardzo dziwnie sie czuje. jak w ciazy. ale test neg. czy zaszlam???

Lek. Tomasz Budlewski

Można to jedynie ocenić w USG lub wykonać z krwi poziom beta Hcg. Bez badania nie można się wypowiedzieć. Proponuję udać się do lekarza prowadzącego.