Poronienie i brak krwawienia

Witam! Mam 30 lat. W 2010 przeszłam nowotwór piersi HER 2 (3+). 22maja br.zaczęłam przyjmować tabletki antykoncepcyjne (minipigułkę) w przerwie siedmiodniowej nie dostałam okresu jedynie plamienie 3 dniowe. Dzień przed kolejnym opakowaniem tabletek miałam wizytę u ginekologa gdzie okazało się, że jestem w ciąży, a dwa dni później poroniłam w 6tyg (krwi było ok 2ml i nic więcej). Lekarz zlecił mi badanie krwi. Minęło 5 dni ja nadal nie miałam okresu. Czy to normalne że macica się nie oczyszcza?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli krwawienie nie pojawi się w ciągu kilku najbliższych dni, konieczna będzie ponowna konsultacja ze specjalistą ginekologiem.