Poronienie po tabletkach poronnych

Witam,po tabletkach poronnych na usg pokazalo sama powlokie ze poronilam,potem za tydzien byl pusty pecherz ciarzowy,krwawie juz 3.5 tygodnia raz mialam bole porodowe z obfitym krwawieniem potem 2 razy obfite krwawienie,mam odczucie ze brzuch mi rosnie czy to ciaza

proszę wykonać test ciążowy lub badanie z krwi Bhcg, to powinno wykluczyć lub potwierdzić ciążę. Wynik z krwi jest znacznie dokładniejszy, wynik poniżej 5 wyklucza ciążę. proszę skontaktować się z lekarzem, wymaga Pani dokładnego zbadania oraz powtórzenia USG