Poronienie samoistne a wynik badania histopatologicznego

proszę o wyjaśnienie wyniku histopatologicznego; Decidua cum necrosi et inflammatione Villi placentae absunt. Co to oznacza po poronieniu samoistym.Czy to ze mna było coś nie tak?Czy po 4 tyg po poronieniu mogę starać się o dziecko?

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik wskazuje na zmiany infekcyjne oraz brak kosmków łożyskowych, a który to był tydzień? Proponuję udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie. Czy była prowadzona diagnostyka w kierunku infekcji?