Poronienie samoistne a wyniki badania b-HCG

Po poronieniu samoistnym przez kolejne dwa cykle zamiast miesiączki pojawiały sie niewielkie plamienia. Lekarz zlecił badanie tsh,prolatyny i hcg- wszystko w normie. Zalecono mi estrofem i duphaston w celu wywołania miesiączki. Po leczeniu pojawiła sie miesiączka ( 2. 09), jednak następna miesiączka nie nastąpiła (spóźnia sie o 15 dni), mam bolesnośc w piersiach, częste bóle głowy i problemy trawienne. Wykonałam badanie hcg -wynik poniżej 0,100).Czy taki wynik wyklucza ciąże pozamaciczną?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Taki wynik badania wyklucza ciążę. Nie powinna mieć Pani powodu do niepokoju.