Poronienie samoistne w 5 tygodniu ciąży czas trwania krwawienia

Witam poronilam samoistnie w 5 tyg ciazy kiedy krwawienie powinno ustapic? Kiedy isc do lekarza?

Witam serdecznie. Nie wiem kiedy nastąpiło krwawienie i jak długo trwa, nie mniej jednak zawsze w takiej sytuacji warto skontaktować się z ginekologiem w celu oceny stopnia oczyszczenia macicy lub ewentualnych powikłań.