Poronienie w 13. tygodniu ciąży a zabieg łyżeczkowania

Byłam w pierwszej ciąży poroniłam w 13 tyg , miałam zabieg łyżeczkowania , krwawiłam przez 3/4 dni , dostałam zastrzyk (immunoglobine) i na drugi dzień mnie wypuścili bo wszystko było dobrze. Oczywiście chciałabym mieć jeszcze dzieci i to nie w dalekiej przyszłości , ale nie wiem kiedy moge zacząć się starać i czy tym razem też nie poronie bo bardzo sie tego boje . Proszę o odpowiedź..

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje rozpoczac starania po nastepnym normalnym cyklu miesiaczkowym.