Poronienie w 21 tygodniu ciąży

mam pytanie byłam w ciazy w 21 tygodniu poszlam na badanie prenatalne zeby sprawdzic czy jest wszystko wporzadku okazalo sie ze serduszko nie bije a 2 tygodnie wczesniej bylam u lekarza bylo wszystko wporzadku. Miala robiana sekcje zwłok i pobrano materialy do badan histopatologicznych wyniki sa nastepujace: łożysko z cechami ogniskowej martwicy kosmków, blony plodowe: przekrwienie pępowina: obraz zwykly ,fragmenty tkankowe: ze skrzepem :fragmenty doczesnej

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik nie pozwala określić przyczyny obumarcia płodu. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym.